pánský striptýz

Rozlučka pro nevěstu

Líbí se ti co děláme a chceš od nás akci na kterou rozhodně nezapomeneš? Pak si vyber z naší nabídky. Tvé touhy jsou neomezené, tak nešetři a ukaž co jsi vždy chtěla. Na výběr toho je dost a pokud chceš něco extra, určitě nám napiš – nějak to vymyslíme.

AdobeStock_398010101-scaled.jpeg

Privátní striptýz od sexy striptéra

Pánský striptýz nabízí neobyčejnou podívanou všem ženám. Nezáleží na tom, zda máte partnera nebo jste zrovna single, na polonahé a vypracované mužské tělo se jistě rádi podíváte. Bez pánského striptýzu se neobejde žádná dámská jízda, kterou tato show rozhodně rozjede. Abyste si mohli užít striptýz, nemusíte chodit do žádného baru, ale show můžete uspořádat i u sebe doma.

Objednejte si našeho sexy striptéra kamkoli bude potřeba. Chcete si sáhnout na vypracované mužské tělo nebo byste ráda tanec na klíně? S námi je všechno možné. Do domluveného klubu, apartmánu, hotelu, bytu, je to na vás. Užijte si den jakoby byl váš poslední. Ať už chcete sexy hasiče, policistu nebo jste na vojáčky, vše bude.

Cena: 3500 Kč

Cena: 3500 Kč

2-4.jpeg

Plavba na Vltavě trochu jinak

Vlny nebudou to jediné co s vámi bude houpat. Skvělá podívaná na Prahu společně se sexy společností. Užijte si jedinečnou show na výletní lodi nebo na luxusní jachtě. Zajistíme pro vás nejen striptérky a striptéry, které vám zprostředkují nezapomenutelný zážitek, ale postaráme se o celou plavbu. S námi tak nemusíte nic řešit. Tato služba je vhodná pro soukromé osoby i pro firemní zákazníky.

Loď je pro 8-30 cestujících, má vnitřní prostor v případě špatného počasí a také venkovní posezení v horkých letních dnech.

Cena: 8000 Kč

Cena: 8000 Kč

hummer.jpeg

Párty jízda v Hammeru

Spojení luxusu a erotiky? S námi to jde. Neřeš jak, prostě pojď do toho. Potěšte své smysly nevšedním striptýzem v limuzíně. Splňte si svá tajná přání a rozmazlete se trochou nevšední erotiky. Připravili jsme pro vás pánský i dámský striptýz v naší luxusní prostorné limuzíně Hummer Long, který můžete spojit s rozlučkou se svobodou, s narozeninovou oslavou i s jakoukoliv jinou speciální příležitostí.

Hummer Long je určen pro 14 – 16 cestujících. Po skončení jízdy tě Hummer může vysadit před námi zajištěným podnikem v centru Prahy, kde může párty pokračovat.

Cena: 8000 Kč

Cena: 8000 Kč

AdobeStock_72978321-scaled.jpeg

Hvězda večera v limuzíně

Vždycky sis přála být hvězdou večera, jezdit noční Prahou v luxusní limuzíně, ale bála ses o to říct? Pojď si vychutnat luxus plný erotiky v podání našeho striptéra. Vyzvedneme tě kdekoli a vysadíme tě například v námi domluveném podniku, kde může tvoje skvělá párty pokračovat. Nenech se omezovat a pojď si s námi užít tvůj poslední svobodný večer.

Limuzína může přepravovat až 8 cestujících.

Cena: 6500 Kč

Cena: 6500 Kč

AdobeStock_253013671-scaled.jpeg

Už žádná nudná diskotéka

Zakončení vaší rozlučky v námi domluveném klubu v centru Prahy, kde na vás bude čekat alkohol, striptéři a cokoli jiného budete chtít? U nás vše možné. Vyberte si z našich podniků, kde je salonek samozřejmostí.

Objednejte si našeho sexy striptéra. Chcete si sáhnout na vypracované mužské tělo nebo byste ráda tanec na klíně? S námi je všechno možné. Do domluveného klubu, apartmánu, hotelu, bytu, je to na vás. Užijte si den jakoby byl váš poslední. Ať už chcete sexy hasiče, policistu nebo jste na vojáčky, vše bude.

Cena: 3500 Kč

Cena: 3500 Kč

striptér jako Borat show

Pánský striptýz Borat show

Hledáte zážitek, který by měl být zároveň vtipný? Borat show je to pravé, co hledáte.  Nejedná se o klasický pánský striptýz, je to show plná legrace a srandy.

Originální vystoupení začíná jako klasický striptýz, kdy umělec přijde v převleku policisty a postupným svlékáním se dostane až k této naprosto originální Borat show, kde vystoupení ukončí v plavkách mankini. Na vyžádání může jíž striptér do úplné nahoty.

Cena: od 3.500 Kč

Cena: od 3.500 Kč

Objednej si tu nejlepší rozlučku pro nevěstu přímo tady

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů