Dámský striptýz

Rozlučka pro Ženicha

DODAT TEXTY

Privátní striptýz od sexy striptérky

Dámský striptýz nabízí neobyčejnou podívanou všem mužům. Svatba je sice za dveřmi, ale poslední sexy podívaná rozhodně neuškodí.  Bez dámského striptýzu se neobejde žádná pánská jízda, kterou tato show rozhodně rozjede. Abyste si mohli užít striptýz, nemusíte chodit do žádného baru, ale striptýz můžete uspořádat i u sebe doma.

Objednejte si naší atraktivní striptérku kamkoli po celé ČR bude potřeba. Chcete si sáhnout na sexy ženské tělo nebo rovnou tanec na klíně? Do domluveného klubu, apartmánu, hotelu, bytu, je to na vás. Užijte si den, jakoby byl poslední. Ať už chcete policistku, zdravotní sestřičku, fotbalistku, letušku nebo námořnici, vše je možné.

Objednat

Plavba na Vltavě trochu jinak

Vlny nebudou to jediné co s vámi bude houpat. Skvělá podívaná na Prahu společně s atraktivní striptérkou? Užijte si jedinečný zážitek na naší party lodi. Pronajatou loď budete mít k dispozici pouze vy.  Naše loďe jsou místem, kde si vaší rozlučku se svobodou nebo jinou pánskou jízdu uričtě uřijete.

Loď je až pro 11 cestujících, má vnitřní prostor v případě špatného počasí a také venkovní posezení v horkých letních dnech.

Sexy striptérka i láhev sektu je součástí ceny . Pronajměte si loď s kapacitou až 30 osob za cenu 9.500 Kč

Objednat

Párty jízda v Hammeru

Spojení luxusu a erotiky? S námi to jde. Neřeš jak, prostě pojď do toho.  Připravili jsme pro vás dámský striptýz v naší luxusní prostorné limuzíně Hummer Long, který můžete spojit s pánskou rozlučkou se svobodou i s jakoukoliv jinou oslavou.

Hummer Long v Praze je určen pro 14 – 16 cestujících. Po skončení jízdy vás můžeme vysadit před námi zajištěným music clubem nebo cocktail barem v centru Prahy, kde může párty pokračovat.

Cena zahrnuje striptýz, chlazený sekt i možnost rezervace ve zvoleném podniku s welcom drinkem a balonkovou výzdobou. Společnost striptérky, kontaktní striptýz nebo hard show? I to je možné.

Objednat

Limuzínou se striptérkou

Chceš kamarádovi zařídit luxusní jízdu Prahou, aby se cítil na své rozlučce jako opravdová hvězda s velkým H? Je to jeho přání? Potěš ho. Pojď si vychutnat luxus plný erotiky. Vyzvedneme tě kdekoli a vysadíme tě například v námi domluveném music clubu nebo cocktail baru, kde může tvoje skvělá párty pokračovat. Nenech se omezovat a pojďte si s námi užít váš poslední svobodný večer.

Limuzína v Praze může přepravovat až 8 cestujících. Cena zahrnuje dámský striptýz, chlazený sekt i možnost rezervace v music clubu s welcom drinkem a balonkovou výzdobou.

Dále zajišťujeme pronájem limuzíny ve městech: Brno – 8.900 Kč pro 7 os., 11.900 Kč pro 10 os., 12.900 Kč pro 12 os. Pardubice: 10.900 Kč pro 8 os., Znojmo: 9.900 Kč pro 8 os.

Objednat

Privátní salonek se striptérkou

Rozlučka se svobodou bez starostí? S námi samozřejmost. Dle vašeho výběru vám nabídneme rezervaci v  music klubu nebo cocktail baru v centru Prahy. Bude na vás čekat welcom drink, sexy striptérka i balónková výzdoba.

V našich podnicích je samozřejmostí soukromý box nebo salonek. Vše s vámi rádi domluvíme.

Námi zajištěné music cluby jsou díky svému zaměření na rozlučky se svobodou vhodné i na vystoupení dvou slečen nebo pro hard striptýz s vibrátorem.

Objednat

Hard striptýz s vibrátorem

Hard striptýz s vibrátorem je ta nejostřejší show, kterou vám můžeme nabídnout. Naše doporučení je výhradně pro pánské publikum. Pořádáte rozlučku se svobodou, pánskou privátní oslavu nebo firemní party bez účasti dam? V tom případě je tento zážitek pro vás to pravé.

Slečna je s oslavencem v těsném v kontaktu a možnost zapůjčení svých erotických pomůcek k výpomoci při vystoupení je samozřejmostí.  Neváhejte si tuto specialitu objednat, slečny za vámi přijedou kamkoliv po celé ČR.

Objednat

Pánská rozlučka na voru

Hledáte zážitek, který by neměl na vaší rozlučce se svobodou chybět? Skvělá podívaná na Prahu se sexy striptérkou a party výletní vor s grilem je to pravé.  Plout můžete celoročně! Ptáte se jak je to možné?

Party vor o rozměrem 8 x 4,5 m až pro 11 osob je krytý ze všech stran a k tomu plynová lampa, která se postará o teplo. O bezstarostnou plavbu se postará náš kapitán. Na vyjížďku si můžete přinést vlastní nápoje a další občerstvení. Grilovací pomůcky, základní sada nádobí i lednice jsou k dispozici.

Chcete, aby vaše rozlučka pokračovala? Zajištění music clubu nebo cocktail baru v centru Prahy, balonková výzdoba a welcom drink nejen pro ženicha? Vše je zahrnuto v ceně.

Objednat

Náš tip na rozlučku se svobodou

Chceš připravit celovečerní program na rozlučku se svobodou? S námi žádný problém.

Zahaj rozlučkovou party hodinovou plavbou lodí v centru Prahy s neomezenou konzumací piva nebo vína. Potěš ženicha pohledem na pražské památky i atraktivní striptérku, která vaší plavbě dodá ten správný nádech.

Pokračujte luxusní jízdou v limuzíně jak jinak, než v doprovodu striptérky a vychlazené láhve sektu.

Závěrem vás bude čekat rezervace v music clubu nebo cocktail baru v centru Prahy s balonkovou výzdobou, welcom drinkem a možností salonku nebo privatního boxu. Balíček je maximálně pro 8 osob.

Objednat
© Copyright 2024 damsky-striptyz.cz